Bezpieczeństwo Do 600 000 PLN Niskie koszty Szybka decyzja online WŁAŚCICIELI NZOZ KRedyt dla
Wypełnij wniosek online Formularz kontaktowy

Kredyt dla właścicieli NZOZ z gwarancją spłaty

Gwarancja jest nie tylko formą zabezpieczania kredytu dla kredytobiorcy, ale również daje pewność spłaty bankowi udzielającemu kredytu.

Korzyści wynikające z gwarancji:

  • Zabezpieczenie kredytu
  • Obniżenie kosztów kredytu
Dowiedz się więcej
Łączna kwota udzielonych kredytów:

138 881 548 268 PLN

Skorzystało z programu 196 801przedsiębiorców
Firmy micro 85%
Gwarancja 93%

Złóż wniosek w 3 prostych krokach

Szybko / Łatwo / Online

1

Wypełnij wniosek

2

Dołącz wymagane dokumenty

3

Uzyskaj decyzję

Kredyt dla właścicieli NZOZ

Jedną z naszych propozycji jest szybki kredyt dla właścicieli NZOZ online. Prowadzenie placówki medycznej to nieustanne koszty, związane m.in. z poszerzaniem i unowocześnianiem usług dostarczanych pacjentom. Kredyty dla właścicieli NZOZ, przyznawane przez Internet, to świetny sposób na szybkie i bezproblemowe pozyskanie funduszy na dalszy rozwój firmy. Z Company Finance macie Państwo szansę pozyskać nawet do 600 tysięcy złotych. Jednocześnie gwarantujemy, że koszty kredytu są atrakcyjne, a warunki spłaty – elastyczne.

Kredyt dla właścicieli NZOZ w Company Finance

Prowadzenie placówki medycznej to najczęściej gwarancja przychodu, ale i liczne wydatki. Zakup odpowiedniego sprzętu, materiałów eksploatacyjnych… to tylko niektóre koszty, na jakie przyda się szybki kredyt dla właścicieli NZOZ. Jako specjaliści od pozyskiwania funduszy m.in. dla przedstawicieli wolnych zawodów (nie tylko medycznych, ale i np. prawników, w tym radców prawnych), jesteśmy w stanie przedstawić Klientom atrakcyjne rozwiązania. Doskonale rozumiemy potrzeby osób sięgających po nasze wsparcie i staramy się zawsze przedstawić elastyczne warunki, dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

Przez lata działalności weszliśmy we współpracę z różnymi bankami. Dzięki temu jesteśmy w stanie prześledzić najatrakcyjniejsze oferty i przedstawić Klientom najlepsze kredyty dla właścicieli NZOZ czy geodetów przez Internet. Jednocześnie zapewniamy, że od Państwa wymagamy jedynie minimum formalności, maksymalnie upraszczając procedury. Ponadto decyzja o przyznaniu finansowania zapada w krótkim czasie po złożeniu wniosku o szybki kredyt dla właścicieli NZOZ online.

Kredyt dla właścicieli NZOZ – jakie ma zalety?

Prosty proces, szybkie rozpatrzenie sprawy oraz błyskawiczne przekazanie środków to nie wszystko. Oferując kredyty dla właścicieli NZOZ, staramy się przedstawić warunki dopasowane do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dzięki temu, że są to wierzytelności z gwarancją spłaty BGK (Banku Gospodarstwa Krajowego), rozwiązanie to staje się jeszcze atrakcyjniejsze, gdyż pozwala to wynegocjować często niższą prowizję, jak i niskie oprocentowanie. Ponadto – nie wymagamy od osób korzystających z naszego wsparcia żadnego biznesplanu, a same fundusze mogą byś skierowane tam, gdzie akurat są potrzebne. Kredyt dla właścicieli NZOZ online więc może zostać wykorzystany zarówno do rozwoju działalności, jak i na cele prywatne.

Ponadto każdemu Klientowi przydzielony zostaje indywidualny opiekun. To specjalista, który zajmuje się Państwa sprawą, pomaga wybrać najlepsze oferty kredytów dla właścicieli NZOZ, jak również odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Dzięki temu, że konkretnym przypadkiem zajmuje się jeden specjalista, skuteczniej dopasuje on propozycje do indywidualnych potrzeb.

Kredyt dla właścicieli NZOZ – warto postawić na najlepszych

Jeśli szykujecie się Państwo do rozwoju swojej działalności lub potrzebujecie zastrzyku gotówki z dowolnego, innego powodu – zachęcamy do skorzystania z propozycji Company Finance. Kredyt dla właścicieli NZOZ przez Internet to wygodny sposób na pozyskanie dodatkowych funduszy, a dzięki współpracy z zawodowcami, z bogatym doświadczeniem i dobrym rozeznaniem w potrzebach specjalistów z wolnych zawodów i świata biznesu można uzyskać najatrakcyjniejsze warunki. To także oszczędność czasu, a przede wszystkim – pieniędzy.

Potrzebujesz więcej informacji?

Prześlij nam swoje dane za pośrednictwem poniższego formularza, a my do Ciebie oddzwonimy.

    Współpracujemy z