Bezpieczeństwo Do 600 000 PLN Niskie koszty Szybka decyzja online ARCHITEKTÓW KRedyt dla
Formularz kontaktowy Wypełnij wniosek online

Kredyt dla architektów z gwarancją spłaty

Gwarancja jest nie tylko formą zabezpieczania kredytu dla kredytobiorcy, ale również daje pewność spłaty bankowi udzielającemu kredytu.

Korzyści wynikające z gwarancji:

  • Zabezpieczenie kredytu
  • Obniżenie kosztów kredytu
Dowiedz się więcej
Łączna kwota udzielonych kredytów:

138 881 548 268 PLN

Skorzystało z programu 196 801przedsiębiorców
Firmy micro 85%
Gwarancja 93%

Złóż wniosek w 3 prostych krokach

Szybko / Łatwo / Online

1

Wypełnij wniosek

2

Dołącz wymagane dokumenty

3

Uzyskaj decyzję

Kredyt dla architektów z Company Finance

Naszą specjalizacją są m.in. szybkie kredyty dla architektów, jakie można zaciągnąć przez Internet. Choć zawód ten wiąże się najczęściej z atrakcyjnymi zarobkami, to, jak w życiu każdego, zdarzają się sytuacje, gdy nagły i większy zastrzyk gotówki bywa wręcz niezbędny. Nie trzeba przy tym rezygnować z oszczędności – wystarczy wybrać szybki kredyt dla architektów online, proponowany przez Company Finance. Decydując się na naszą propozycję, macie Państwo pewność, że otrzymacie Państwo atrakcyjną ofertę, w pełni dopasowaną do konkretnych potrzeb.

Kredyt dla architektów w Company Finance – warto go wziąć

To, co nas wyróżnia, to wiele lat doświadczenia i tysiące zrealizowanych zleceń. Jako specjaliści od pozyskiwania finansowania dla osób pracujących w tzw. wolnych zawodach, oferujemy nie tylko kredyty dla architektów przez Internet, ale także kredyty dla prawników, jak i lekarzy różnych specjalizacji. Długa obecność na rynku sprawiła, że weszliśmy w kontakt z najróżniejszymi bankami. To pozwoliło nam dokładnie przeanalizować ich oferty pod kątem różnych oczekiwań. Z tego powodu też jesteśmy w stanie zaproponować każdemu z Państwa najatrakcyjniejszą umowę o szybki kredyt dla architektów, uwzględniając w pełni określone kryteria.

Ponadto maksymalnie uprościliśmy wszelkie procedury. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, angażując Klienta w absolutnie minimalnym stopniu. Zapewniamy przy tym, że kredyty dla architektów online są nie tylko wysokie, bo nawet do 600 tysięcy złotych, ale i nisko oprocentowane (najniższy próg to 3%). Są to też wierzytelności z gwarancją spłaty BGK, co dodatkowo pozwala nam przedstawić lepsze warunki.

Kredyty dla architektów – elastyczne warunki

Dla Company Finance bardzo ważne pozostaje to, aby Klient był zadowolony z uzyskanego kredytu dla architektów, a sama procedura była jak najmniej obciążająca. Wszak najważniejszy jest rozwój prowadzonej przez Państwa działalności. Z tego powodu nie wymagamy ani żadnego biznesplanu, ani podania celu, na jaki miałyby być przeznaczone te środki. To Klient najlepiej wie, gdzie i kiedy będą potrzebne mu pieniądze, niezależnie, czy chce z nich skorzystać w celach prywatnych, czy związanych z prowadzoną działalnością.
Okres spłat rat wynosi maksymalnie 120 miesięcy.

Istnieje również możliwość skorzystania z atrakcyjnej linii kredytowej – kredytu w rachunku bieżącym na 24 miesiące, gdzie odsetki naliczane są jedynie od faktycznie wykorzystanych środków. Po każdych 24 miesiącach istnieje możliwość przedłużenia okresu posiadania linii kredytowej. Warto podkreślić, że kredyty dla architektów online nie wymagają także zabezpieczenia własnym majątkiem.

Czego natomiast wymagamy przy składaniu wniosku? Aby uzyskać szybki kredyt dla architektów przez Internet, wnioskodawca powinien prowadzić działalność przez minimum 12 miesięcy, a sama jej forma powinna być jasno określona (czy jest to indywidualna działalność gospodarcza, czy rodzaj spółki).

Kredyt dla architektów – warto go sprawdzić!

Jeśli więc potrzebujecie Państwo środków na realizację prywatnych celów lub np. na rozwój swojej działalności – Company Finance to odpowiedni wybór. Stanowimy zespół doświadczonych fachowców, którzy zawsze przedstawią najlepsze rozwiązania. Kredyty dla architektów czy farmaceutów, jakie Klienci znajdą wśród naszych propozycji, to wybór wyłącznie najlepszych umów, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań konkretnej osoby.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących prezentowanej oferty – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Potrzebujesz więcej informacji?

Prześlij nam swoje dane za pośrednictwem poniższego formularza, a my do Ciebie oddzwonimy.

    Współpracujemy z