Bezpieczeństwo Do 600 000 PLN Niskie koszty Szybka decyzja online PRAWNIKÓW KRedyt dla
Wypełnij wniosek online Formularz kontaktowy

Kredyt dla prawników z gwarancją spłaty

Gwarancja jest nie tylko formą zabezpieczania kredytu dla kredytobiorcy, ale również daje pewność spłaty bankowi udzielającemu kredytu.

Korzyści wynikające z gwarancji:

  • Zabezpieczenie kredytu
  • Obniżenie kosztów kredytu
Dowiedz się więcej
Łączna kwota udzielonych kredytów:

138 881 548 268 PLN

Skorzystało z programu 196 801przedsiębiorców
Firmy micro 85%
Gwarancja 93%

Złóż wniosek w 3 prostych krokach

Szybko / Łatwo / Online

1

Wypełnij wniosek

2

Dołącz wymagane dokumenty

3

Uzyskaj decyzję

Kredyt dla prawników

Firma Company Finance pomaga Klientom pozyskiwać m.in. kredyty dla prawników online. Naszą misją jest rzetelne wsparcie przedstawicieli tzw. wolnych zawodów, w tym m.in. radców prawnych i rejentów w uzyskiwaniu finansowania – zarówno na cele związane z ich działalnością zawodową, jak i prywatne. Szybki kredyt dla prawników przez Internet, jaki Państwo możecie otrzymać, współpracując z nami, to nie tylko gwarancja dużego zastrzyku gotówki, ale i przystępnych warunków, jakie proponujemy.

Kredyt dla prawników w Company Finance – to się opłaca

Wnioskując o kredyt dla prawników czy radców prawnych online, Klienci mają szansę uzyskania nawet do 600 tysięcy złotych dodatkowych środków. Gwarantujemy przy tym atrakcyjne oprocentowanie, zaczynające się od 3%. Jednocześnie wymagamy jedynie absolutnego minimum formalności. Jeśli Państwa interesują kredyty dla prawników przez Internet, to Company Finance nie wymaga żadnego biznesplanu ani podania celu, na jaki potrzebne są dodatkowe środki. To Klient decyduje, gdzie obecnie je skierować, niezależnie, czy chce je spożytkować na prywatne potrzeby, czy związane z jego działalnością.

Wymagamy także minimalnego zaangażowania ze strony osób, które się do nas zgłaszają. Ważne dla nas bowiem jest to, abyście Państwo mogli skupić się przede wszystkim na swojej pracy, a my zajmujemy się zdecydowaną większością formalności. Tym samym – starając się o szybki kredyt dla prawników online w naszej firmie, oszczędza się zarówno czas, jak i pieniądze. Od Klientów wymagamy jedynie m.in. funkcjonowania na rynku co najmniej przez 12 miesięcy i odpowiedniej formy prawnej działalności (w tym. Indywidualna działalność gospodarcza czy spółka partnerska).

Kredyt dla prawników – czemu warto wziąć go u nas?

Atrakcyjne warunki, jakie możemy Państwu zaproponować, to nie tylko wysoka kwota kredytów dla prawników oraz niskie oprocentowanie. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy z różnymi bankami, co pozwala nam stworzyć odpowiednią ofertę dostosowaną do oczekiwań konkretnego Klienta. Doradcy, którzy zostają Państwu przydzieleni, dokładnie wsłuchują się w potrzeby i, kierując się tymi kryteriami, dobierają najlepsze kredyty dla prawników przez Internet. Ponadto, dzięki temu, że są one objęte gwarancją spłaty BGK, Klienci mają okazję uzyskać je na atrakcyjniejszych warunkach.

Ile natomiast trwa spłacanie zaciągniętej wierzytelności? Kredyt dla prawników można rozłożyć na maksymalnie 120 miesięcy w formie kredytu ratalnego. Istnieje jednak opcja zaciągnięcia kredytu w formie linii kredytowej, wtedy okres kredytowania wynosi 24 miesiące z możliwością przedłużenia. Po każdych 24 miesiącach istnieje możliwość przedłużenia okresu posiadania linii kredytowej. Wynika to z faktu, że dążymy do tworzenia maksymalnie elastycznych warunków, jakie pozwolą w pełni cieszyć się profitami płynącymi z kredytu przy jednocześnie komfortowej jego spłacie. Same odsetki zaś naliczamy wyłącznie od wykorzystanego fizycznie limitu.

Zachęcamy do skorzystania z kredytu dla prawników

Rozwój działalności, prywatne cele – zdarzają się różne sytuacje, gdy dodatkowa gotówka jest po prostu potrzebna ad hoc. Wygospodarowanie jej, nawet w przypadku intratnych zawodów, może wiązać się z pewnymi komplikacjami. Szybki kredyt dla prawników pozwala błyskawicznie i bez problemów uzyskać potrzebne pieniądze. Wybierając natomiast wsparcie Company Finance, macie Państwo pewność, że wniosek zostanie błyskawicznie rozpatrzony, a gotówka w krótkim czasie zostanie przekazana do dyspozycji Klienta. W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Prześlij nam swoje dane za pośrednictwem poniższego formularza, a my do Ciebie oddzwonimy.

    Współpracujemy z