Bezpieczeństwo Do 600 000 PLN Niskie koszty Szybka decyzja online NOTARIUSZY KRedyt dla
Wypełnij wniosek online Formularz kontaktowy

Kredyt dla notariuszy z gwarancją spłaty

Gwarancja jest nie tylko formą zabezpieczania kredytu dla kredytobiorcy, ale również daje pewność spłaty bankowi udzielającemu kredytu.

Korzyści wynikające z gwarancji:

  • Zabezpieczenie kredytu
  • Obniżenie kosztów kredytu
Dowiedz się więcej
Łączna kwota udzielonych kredytów:

138 881 548 268 PLN

Skorzystało z programu 196 801przedsiębiorców
Firmy micro 85%
Gwarancja 93%

Złóż wniosek w 3 prostych krokach

Szybko / Łatwo / Online

1

Wypełnij wniosek

2

Dołącz wymagane dokumenty

3

Uzyskaj decyzję

Kredyt dla notariuszy z Company Finance

Jeśli interesuje Państwa szybki kredyt dla notariuszy – Company Finance jest odpowiednią firmą, do jakiej warto się zwrócić o pomoc. Jako doświadczeni specjaliści, jesteśmy w stanie zaproponować Klientom najatrakcyjniejsze kredyty dla notariuszy przez Internet, a także innych przedstawicieli zawodów prawniczych, w tym m.in. radców prawnych. Przystępne i przejrzyste warunki, pewność szybkiego otrzymania pieniędzy, jak i minimum wymogów formalnych – to tylko część atutów, jakie cechuje nasza firma. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Kredyt dla notariuszy – dlaczego warto?

Bycie rejentem wiąże się nie tylko z dużym prestiżem, ale i intratnymi zarobkami. Toteż banki są skłonne udzielać wysokie kredyty dla notariuszy. Kłopot w tym, że aby znaleźć umowę kredytową, jaka będzie korzystna, trzeba poświęcić niemało czasu. Choć niuanse prawne w tym przypadku nie powinny stanowić większego kłopotu, to prześledzenie kolejnych dokumentów, jak i dokonanie stosownej selekcji wśród ofert – już tak.

Dlatego szybki kredyt dla notariuszy online, jaki oferuje Company Finance, to korzystne rozwiązanie. Wszystko dlatego, że jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, weszliśmy we współpracę z różnymi bankami. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać kredyt dla notariuszy online tak, aby spełniał on określone, indywidualne wymogi. Elastyczne podejście do Klienta należy do głównych zalet naszej firmy. Zależy bowiem nam na tym, aby osoby korzystające z prezentowanej oferty, mogły pozyskać dodatkową gotówkę na najkorzystniejszych warunkach, a spłata wierzytelności była komfortowa.

Atrakcyjny kredyt dla notariuszy

Klienci sięgający po wsparcie Company Finance mogą liczyć nawet na uzyskanie kredytu dla notariuszy o wysokości 600 tysięcy złotych. Jednocześnie proponujemy niskie oprocentowanie, zaczynające się nawet od 3%. Nie wymagamy przy tym biznesplanu, a przekazane środki mogą być wykorzystane przez Klienta w dowolnie wybrany przez niego sposób. To oznacza, że kredyty dla notariuszy, wnioskowane przez Internet, można spożytkować na cele związane z działalnością zawodową bez potrzeby dokumentowania tychże wydatków. Podobne zasady obowiązują w przypadku innych specjalistów, którzy mają możliwość sięgnięcia po naszą pomoc, w tym m.in. lekarzy czy tłumaczy.

Bazowo okres spłaty rat to maksymalnie 120 miesięcy, a w przypadku kredytu w rachunku bieżącym, gdzie płaci się jedynie odsetki od faktycznie wykorzystanej kwoty to 24 miesiące. Po każdych 24 miesiącach istnieje możliwość przedłużenia okresu posiadania linii kredytowej. Ponadto, jako że to my przede wszystkim bierzemy na siebie ciężar formalności, Państwo możecie skupić się na swojej pracy. Szybko również podejmujemy decyzję w sprawie złożonych wniosków, a środki zostają błyskawicznie przekazane do dyspozycji Klienta. Co więcej – odsetki naliczane są od fizycznie wykorzystanego limitu.

Zachęcamy do zapoznania się z kredytami dla notariuszy

Jeśli interesuje Państwa szybki kredyt dla notariuszy przez Internet, gwarantujemy, że dzięki Company Finance uzyskacie go w krótkim czasie i bez większych problemów. Przyjazne warunki, jak i niskie koszty związane z proponowanymi rozwiązaniami to tylko niektóre z atutów. Czuwający nad sprawami Klientów opiekunowie zawsze też służą doradztwem, a w razie wątpliwości – wyjaśniają je. W przypadku, gdy macie Państwo jeszcze pytania, dlaczego warto wybrać kredyty dla notariuszy online w Company Finance – zachęcamy do kontaktu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Prześlij nam swoje dane za pośrednictwem poniższego formularza, a my do Ciebie oddzwonimy.

    Współpracujemy z