Bezpieczeństwo Do 600 000 PLN Niskie koszty Szybka decyzja online GEODETÓW KRedyt dla
Wypełnij wniosek online Formularz kontaktowy

Kredyt dla geodetów z gwarancją spłaty

Gwarancja jest nie tylko formą zabezpieczania kredytu dla kredytobiorcy, ale również daje pewność spłaty bankowi udzielającemu kredytu.

Korzyści wynikające z gwarancji:

  • Zabezpieczenie kredytu
  • Obniżenie kosztów kredytu
Dowiedz się więcej
Łączna kwota udzielonych kredytów:

138 881 548 268 PLN

Skorzystało z programu 196 801przedsiębiorców
Firmy micro 85%
Gwarancja 93%

Złóż wniosek w 3 prostych krokach

Szybko / Łatwo / Online

1

Wypełnij wniosek

2

Dołącz wymagane dokumenty

3

Uzyskaj decyzję

Kredyt dla geodetów z Company Finance

Jeśli interesują Państwa kredyty dla geodetów, jakie da się uzyskać przez Internet – zachęcamy do przyjrzenia się bliżej ofercie Company Finance. Nasza firma od lat zajmuje się udzielaniem funduszy dla Klientów działających w wolnych zawodach, w tym także m.in. dla architektów czy komorników. Przystępne warunki, jakie oferujemy, sprawiają, że prezentowane propozycje cieszą się dużym zainteresowaniem. Szybki kredyt dla geodetów online nie stanowi tutaj wyjątku. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi usługami.

Sprawdzone kredyty dla geodetów

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów od lat współpracujących z Klientami z najróżniejszych branż, w tym prawniczych, medycznych, jak i innych, zaliczanych do wolnych zawodów. Dzięki temu znamy i rozumiemy oczekiwania osób, które interesują kredyty dla geodetów czy stomatologów. Wiemy też, jak bardzo bywają one zróżnicowane, dlatego dbamy o ściśle indywidualne podejście. Szybki kredyt dla geodetów online, jaki Państwo uzyskacie dzięki naszej firmie, to opcja zdobycia finansowania nie tylko działalności zawodowej. Zawsze pieniądze te mogą zostać przeznaczone na cele prywatne.

Nie ingerujemy w to, jak Klienci pożytkują uzyskane kredyty dla geodetów czy innych specjalistów. Nie wymagamy żadnych biznesplanów ani podania celu, w jakim staracie się Państwo o dodatkowe fundusze. Doskonale bowiem rozumiemy, że pieniądze te często po prostu przydają się w różnych obszarach życia, nie tylko zawodowego. Dlatego dajemy pełną dowolność dysponowania nimi. Warto w tym punkcie podkreślić, że odsetki naliczamy wyłącznie od fizycznie wykorzystanego limitu.

Przystępne warunki kredytów dla geodetów

Dlaczego warto wybrać szybki kredyt dla geodetów przez Internet właśnie u nas? Oferujemy szansę na pozyskanie nawet do 600 tysięcy złotych. Okres spłat rat wynosi maksymalnie 120 miesięcy. Istnieje również możliwość skorzystania z atrakcyjnej linii kredytowej – kredytu w rachunku bieżącym na 24 miesiące, gdzie odsetki naliczane są jedynie od faktycznie wykorzystanych środków. Po każdych 24 miesiącach istnieje możliwość przedłużenia okresu posiadania linii kredytowej. Same kredyty dla geodetów online objęte są gwarancją spłaty BGK. To oznacza często dużo bardziej przystępne warunki. Zadbaliśmy także o to, by jak najbardziej skrócić wszelkie procedury. Dlatego każdy wniosek o kredyt dla geodetów jest rozpatrywany tak szybko, jak to możliwe, a w przypadku akceptacji – pieniądze w jak najkrótszym czasie zostają przeznaczone do dyspozycji Klienta. Ilość formalności, jakie będą od Państwa wymagane, to absolutne minimum. Zależy nam na maksymalnym odciążeniu Klientów, aby mogli skupić się przede wszystkim na swojej działalności. Indywidualny opiekun zaś, którego Państwu przypiszemy, zawsze służy pomocą i profesjonalną poradą.

Zapraszamy do skorzystania z kredytu dla geodetów

W przypadku, gdy potrzeba dodatkowych funduszy – czy to na cele prywatne, czy zawodowe, zachęcamy do skorzystania z oferty Company Finance. Wybierając dostępny u nas kredyt dla geodetów przez Internet, stawiacie Państwo na wsparcie specjalistów z bogatym doświadczeniem. Zapewniamy, że to właśnie tu znajdziecie najlepsze, elastyczne warunki, dostosowane do konkretnych oczekiwań. Atrakcyjne oprocentowanie, komfortowe raty, możliwość szybkiego zdobycia funduszy na określone cele – to najważniejsze z naszych atutów. W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Prześlij nam swoje dane za pośrednictwem poniższego formularza, a my do Ciebie oddzwonimy.

    Współpracujemy z