Bezpieczeństwo Do 600 000 PLN Niskie koszty Szybka decyzja online KSIĘGOWYCH KRedyt dla
Wypełnij wniosek online Formularz kontaktowy

Kredyt dla księgowych z gwarancją spłaty

Gwarancja jest nie tylko formą zabezpieczania kredytu dla kredytobiorcy, ale również daje pewność spłaty bankowi udzielającemu kredytu.

Korzyści wynikające z gwarancji:

  • Zabezpieczenie kredytu
  • Obniżenie kosztów kredytu
Dowiedz się więcej
Łączna kwota udzielonych kredytów:

138 881 548 268 PLN

Skorzystało z programu 196 801przedsiębiorców
Firmy micro 85%
Gwarancja 93%

Złóż wniosek w 3 prostych krokach

Szybko / Łatwo / Online

1

Wypełnij wniosek

2

Dołącz wymagane dokumenty

3

Uzyskaj decyzję

Kredyt dla księgowych z Company Finance

Prowadzenie własnego biura rachunkowego wiąże się z różnymi wydatkami, często dużymi, jakie pokryć może szybki kredyt dla księgowych online. Firma Company Finance specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania dla osób pracujących w ramach tzw. wolnych zawodów, w tym nie tylko księgowych, ale i geodetów, notariuszy i wielu innych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jak i kontaktom, jakie nawiązaliśmy przez lata działalności, jesteśmy w stanie zaproponować Klientom najatrakcyjniejsze kredyty dla księgowych przez Internet, jakie dostępne są obecnie na rynku.

Kredyty dla księgowych – dlaczego warto je wziąć?

Rozwój prowadzonego biura rachunkowego? Inwestycja w różne szkolenia, kursy lub inne koszty związane z tą działalnością? A może po prostu prywatne wydatki, na jakie należałoby wygospodarować większą sumę? Niezależnie od tego, jaki cel Państwu przyświeca, korzystając z naszej oferty, macie szansę sięgnąć po atrakcyjny i szybki kredyt dla księgowych online. Company Finance to lata doświadczeń i współpracy z różnymi bankami. Dzięki temu byliśmy w stanie nie tylko rozeznać się w ofercie tych instytucji w zakresie kredytów, ale i dokładniej poznać oczekiwania Klientów.

Rozumiejąc, jak różne one bywają, zawsze stawiamy na indywidualne podejście, przygotowując kredyty dla księgowych w taki sposób, by maksymalnie pasowały do konkretnych potrzeb. Z tego powodu każdy zainteresowany prezentowaną ofertą otrzymuje swojego opiekuna, prowadzącego daną sprawę. To on, wsłuchując się w oczekiwania Klienta, pomaga wybrać najlepsze narzędzia finansowania oraz odpowiada na ewentualne wątpliwości czy pytania.

Kredyt dla księgowych – przystępne warunki

Osoby sięgające po wsparcie Company Finance, mogą liczyć na kredyt dla księgowych przez Internet nawet w wysokości 600 tysięcy złotych! Jednocześnie zapewniamy bardzo korzystne oprocentowanie – najniższe wynosi już nawet 3%. Staramy się także tworzyć elastyczne warunki. Standardowo okres spłaty kredytów dla księgowych, tak samo, jak w przypadku np. weterynarzy, wynosi 120 miesięcy dla kredytu ratalnego. Istnieje jednak opcja zaciągnięcia kredytu w formie linii kredytowej, wtedy okres kredytowania wynosi 24 miesiące z możliwością przedłużenia. Po każdych 24 miesiącach istnieje możliwość przedłużenia okresu posiadania linii kredytowej.

Jednocześnie gwarantujemy, że od Klientów pragnących zaciągnąć szybki kredyt dla księgowych przez Internet, oczekujemy minimum zaangażowania. Uprościliśmy tak procedury, aby nie przeszkadzały one w tym, co dla Państwa najważniejsze – rozwój własnej działalności. Przejęliśmy ciężar zdecydowanej większości formalności. Dbając o satysfakcję Klientów, sporządzamy kredyty dla księgowych online tak, aby w maksymalnym stopniu odpowiadały przedstawionym oczekiwaniom. Co więcej, dzięki temu, że kredyt udzielany jest z gwarancją spłaty BGK – jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki kredytu dla księgowych.

Zachęcamy do skorzystania z kredytów dla księgowych

W przypadku, gdy potrzebny Państwu atrakcyjny kredyt dla księgowych – zachęcamy do kontaktu z pracownikami Company Finance. Gwarantujemy, że współpracując z nami, Klienci mają szansę pozyskać fundusze potrzebne zarówno do rozwoju firmy, jak i na pokrycie osobistych wydatków. Nie wymagamy żadnych biznesplanów ani przedstawienia celu pozyskiwanych funduszy. Uważamy bowiem, że Państwo najlepiej wiecie gdzie i kiedy te pieniądze przydadzą się najbardziej.

Potrzebujesz więcej informacji?

Prześlij nam swoje dane za pośrednictwem poniższego formularza, a my do Ciebie oddzwonimy.

    Współpracujemy z