Bezpieczeństwo Do 600 000 PLN Niskie koszty Szybka decyzja online WŁAŚCICIELI APTEK KRedyt dla
Wypełnij wniosek online Formularz kontaktowy

Kredyt dla właścicieli aptek z gwarancją spłaty

Gwarancja jest nie tylko formą zabezpieczania kredytu dla kredytobiorcy, ale również daje pewność spłaty bankowi udzielającemu kredytu.

Korzyści wynikające z gwarancji:

  • Zabezpieczenie kredytu
  • Obniżenie kosztów kredytu
Dowiedz się więcej
Łączna kwota udzielonych kredytów:

138 881 548 268 PLN

Skorzystało z programu 196 801przedsiębiorców
Firmy micro 85%
Gwarancja 93%

Złóż wniosek w 3 prostych krokach

Szybko / Łatwo / Online

1

Wypełnij wniosek

2

Dołącz wymagane dokumenty

3

Uzyskaj decyzję

Kredyt dla właścicieli aptek z Company Finance

Zajmujemy się pozyskiwaniem funduszy dla Klientów, działając na rynku od lat. Przez ten czas zaufało nam wielu specjalistów z najróżniejszych branż. Naszą specjalizację stanowi kredytowanie działalności osób z tzw. wolnych zawodów. Dlatego oferujemy m.in. kredyty dla właścicieli aptek, ale i dla komorników czy księgowych. Szybki przypływ gotówki, jaki Państwu zapewniamy, to skuteczny sposób na finansowanie przedsięwzięć zarówno firmowych, jak i prywatnych. Jako że nie wymagamy żadnego biznesplanu ani określenia celu przeznaczenia pieniędzy, kredyt dla właścicieli aptek, przyznawany przez Internet, może być dowolnie spożytkowany.

Ponadto – jest on z gwarancją spłaty BGK. Co to oznacza dla Państwa? M.in. to, że przyznane kredyty dla właścicieli aptek czy np. fizjoterapeutów będą miały atrakcyjniejsze warunki. Zależy nam na tym, aby być maksymalnie elastycznymi i zapewnić Klientowi finansowanie, jakiego potrzebuje. Dzięki współpracy z licznymi bankami, macie Państwo gwarancję, że szybki kredyt dla właścicieli aptek online, jaki zaproponujemy, będzie najlepszą dostępną na rynku opcją.

Kredyt dla właścicieli aptek – najważniejsze szczegóły

Sięgając po nasze wsparcie, Klienci mają możliwość uzyskania kredytów dla właścicieli aptek online z niskim oprocentowaniem, zaczynającym się nawet od 3%. Okres spłat rat wynosi maksymalnie 120 miesięcy. Istnieje również możliwość skorzystania z atrakcyjnej linii kredytowej – kredytu w rachunku bieżącym na 24 miesiące, gdzie odsetki naliczane są jedynie od faktycznie wykorzystanych środków. Po każdych 24 miesiącach istnieje możliwość przedłużenia okresu posiadania linii kredytowej. Co więcej – jako że dążymy do uproszczenia wszelkich procedur, nie wymagamy od Państwa większego zaangażowania. To my zajmujemy się zdecydowaną większością formalności, dzięki czemu, starający się o szybki kredyt dla właścicieli aptek przez Internet Klient, może skupić się na tym, co dla niego najważniejsze – pracy nad swoją działalnością.

Kiedy zgłosicie się Państwo do nas, otrzymacie własnego opiekuna, który zajmie się Waszą sprawą. Jego zadaniem jest zapewnienie merytorycznego wsparcia i doradztwa. Wsłuchując się w potrzeby konkretnej osoby, przygotowuje ofertę kredytu dla właścicieli aptek, jaka spełni określone kryteria – staramy się, by nasze propozycje były maksymalnie spersonalizowane. W porównaniu z zestawianiem kolejnych umów od banków to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy.

Zachęcamy do skorzystania z kredytów dla właścicieli aptek

Zaufało nam już wielu Klientów z najróżniejszych branż. Dzięki temu doskonale wiemy, na co zwracać uwagę przy sporządzaniu umów kredytu dla właścicieli aptek i innych przedstawicieli wolnych zawodów. Jeśli więc interesuje Państwa pozyskanie finansowania na cele prywatne lub swojej działalności i pragniecie zdobyć środki jak najszybciej – zachęcamy do współpracy z Company Finance. Gwarantujemy, że z nami zdobędziecie upragnione pieniądze na najkorzystniejszych warunkach. W przypadku pytań, dotyczących prezentowanej oferty – zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Prześlij nam swoje dane za pośrednictwem poniższego formularza, a my do Ciebie oddzwonimy.

    Współpracujemy z