Bezpieczeństwo Do 600 000 PLN Niskie koszty Szybka decyzja online FARMACEUTÓW KRedyt dla
Wypełnij wniosek online Formularz kontaktowy

Kredyt dla farmaceutów z gwarancją spłaty

Gwarancja jest nie tylko formą zabezpieczania kredytu dla kredytobiorcy, ale również daje pewność spłaty bankowi udzielającemu kredytu.

Korzyści wynikające z gwarancji:

  • Zabezpieczenie kredytu
  • Obniżenie kosztów kredytu
Dowiedz się więcej
Łączna kwota udzielonych kredytów:

138 881 548 268 PLN

Skorzystało z programu 196 801przedsiębiorców
Firmy micro 85%
Gwarancja 93%

Złóż wniosek w 3 prostych krokach

Szybko / Łatwo / Online

1

Wypełnij wniosek

2

Dołącz wymagane dokumenty

3

Uzyskaj decyzję

Kredyt dla farmaceutów z  Company Finance

Prowadzenie apteki, choć intratne, wiąże się również z wieloma wydatkami, dlatego szybki kredyt dla farmaceutów stanowi chętnie wybieraną opcję. Tak samo, jak w przy każdej innej działalności, tak i w tym przypadku zdarzają się wyższe koszty związane np. z uzupełnieniem asortymentu. Kredyty dla farmaceutów online, uzyskane z pomocą Company Finance, to szansa na uzyskanie niezbędnych środków na atrakcyjnych warunkach. Bez zbędnych formalności, z minimum wymagań, a do tego – nawet do 600 tysięcy złotych.

Kredyt dla farmaceutów – dla kogo?

Nasza propozycja skierowana jest do tych osób, które od co najmniej roku prowadzą działalność związaną z wybranymi wolnymi zawodami. Szybki kredyt dla farmaceutów przez Internet, jaki Państwo możecie uzyskać dzięki Company Finance to intratne rozwiązanie zawsze w sytuacji, gdy potrzebne są dodatkowe środki. Nie wymagamy przy tym ani biznesplanu, ani celowości – uzyskane pieniądze Klienci mogą spożytkować w taki sposób, w jaki potrzebują.

Każdy szybki kredyt dla farmaceutów online może być udzielony w formie kredytu odnawialnego gdzie odsetki nalicza się wyłącznie od funduszy, jakie faktycznie zostały wykorzystane, nawet na 24 miesiące z opcją przedłużenia tego okresu lub kredytu ratalnego na aż 120 miesięcy. Dbamy o to, aby prezentowane tu kredyty dla farmaceutów online były maksymalnie elastyczne i przyjazne dla osób, decydujących się na skorzystanie z propozycji Company Finance. Każdy Klient znajduje się pod opieką specjalisty, który nie tylko pomoże wybrać najlepszą ofertę, ale i w każdej chwili służy radą i wyjaśni ewentualne wątpliwości. Warto nadmienić, że kredyty dla farmaceutów, dostępne w naszej ofercie, objęte są gwarancją spłaty BGK, co często oznacza korzystniejsze warunki.

Kredyty dla farmaceutów – czemu warto je wziąć u nas?

Jako specjaliści od pozyskiwania funduszy na rzecz przedstawicieli wolnych zawodów mamy bogate doświadczenie. Wielu specjalistów, w tym architekci czy notariusze korzystali z proponowanych usług. Kredyt dla farmaceutów przez Internet w Company Finance więc to gwarancja najwyższej jakości, profesjonalnej usługi zawodowców, znających potrzeby osób z różnych branż. Współpraca z różnymi bankami pozwala nam wybrać najkorzystniejsze opcje i zaprezentować je Klientom. Co więcej – kredyty dla farmaceutów wcale nie muszą być zabezpieczone własnym majątkiem, co niewątpliwie stanowi duży atut.

Bogate doświadczenie, gwarancja szybkiego uzyskania środków i szansa na wysoki kredyt dla farmaceutów online to nie wszystko. Bardzo istotne dla nas jest to, aby Klienci mogli skupić się przede wszystkim na rozwoju swojej działalności. Nie odciągamy ich więc od tego zadania zbędnymi formalnościami, ograniczając procedury do absolutnego, wymaganego minimum. Wsłuchujemy się w oczekiwania, sprawdzamy najlepsze rozwiązania i przedkładamy najkorzystniejsze oferty.

Dowiedz się więcej o kredytach dla farmaceutów

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jeśli potrzebny Państwu szybki kredyt dla farmaceutów, najlepiej przez Internet – gwarantujemy, że w Company Finance uzyska się potrzebną pomoc. Wiemy, że to właśnie u nas Klienci znajdą najlepsze rozwiązania dla właścicieli aptek, jakie pozwolą nie tylko pokryć wydatki związane z prowadzeniem działalności, ale i inne, np. prywatne. W przypadku wątpliwości – zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące prezentowanych usług.

Potrzebujesz więcej informacji?

Prześlij nam swoje dane za pośrednictwem poniższego formularza, a my do Ciebie oddzwonimy.

    Współpracujemy z