Bezpieczeństwo Do 600 000 PLN Niskie koszty Szybka decyzja online Zostaw kontakt - oddzwonimy. Kredyt dla
Wypełnij wniosek online Formularz kontaktowy Finansujemy wszystkie branże Masz pytania?
Przedsiębiorców

Kalkulator kredytowy

Kwota kredytu 600000
Liczba rat 70
Stopa oprocentowania 3.60
Przybliżona rata

Przybliżony koszt

Całkowita kwota do spłacenia

Wymagania dotyczące firmy Minimum 12 miesięcy Okres prowadzenia działalności Forma prawna Indywidualna Działalność, Spółka Cywilna / Partnerska / Jawna Status BIK

Brak opóźnień powyżej 30 dni Wymagane dokumenty Deklaracja PIT 2021 Podsumowanie KPiR

Do uruchomienia kredytu Dowód osobisty


Niezaleganie ZUS i US


Korzyści

Korzyści wynikające z naszego kredytu

1

Pozytywne rozpatrzenia

4

Zabezpieczenie

2

Niskie oprocentowanie

5

Dowolny cel

3

Szybka decyzja

6

Bezpieczeństwo

Kredyt dla przedsiębiorców

W ofercie Company Finance znajdują się m.in. szybkie kredyty dla przedsiębiorców. Dostępne przez Internet, stanowią wygodną i korzystną formę finansowania działalności, szczególnie gdy planowany jest rozwój firmy. Kredyt dla firm online, jaki możecie Państwo otrzymać dzięki naszej firmie, to nie tylko przyjazne warunki i niskie koszty. To także szansa na pozyskanie nawet do 600 tysięcy złotych. Jednocześnie zapewniamy, że wymagamy jedynie absolutnego minimum zaangażowania, przenosząc ciężar załatwiania formalności na siebie.

Kredyt dla przedsiębiorców z Company Finance

Zajmujemy się pozyskiwaniem funduszy dla Klientów, działając na rynku od lat. Przez ten czas zaufało nam wielu specjalistów z najróżniejszych branż. Naszą specjalizację stanowi kredytowanie przedsiębiorców nie tylko z tzw. wolnych zawodów. Dlatego oferujemy m.in. kredyty dla firm, nie tylko w formie jednoosobowej działalności, ale również kredyty dla spółek cywilnych, kredyty dla spółek jawnych oraz kredyty dla spółek partnerskich.
Pozyskujemy finansowanie dla większości branż w tym m.in. kredyty dla firm transportowych, kredyty dla firm kurierskich, kredyty dla firm handlowych czy kredyty dla firm produkcyjnych. Szybki przypływ gotówki, jaki Państwu zapewniamy, to skuteczny sposób na finansowanie przedsięwzięć zarówno inwestycyjnych jak i obrotowych. Jako że nie wymagamy żadnego biznesplanu ani określenia celu przeznaczenia pieniędzy, kredyt dla przedsiębiorców, wnioskowany przez Internet, może być wykorzystany bez przedstawiania faktur czy dokumentów na co został spożytkowany. Dodatkowo – jest on z gwarancją spłaty BGK. Co to oznacza dla Państwa? M.in. to, że przyznane kredyty dla firm będą miały atrakcyjniejsze warunki. Zależy nam na tym, aby być maksymalnie elastycznymi i zapewnić Klientowi finansowanie, jakiego potrzebuje. Dzięki współpracy z licznymi bankami, macie Państwo gwarancję, że szybki kredyt dla przedsiębiorców online, jaki zaproponujemy, będzie najlepszą dostępną na rynku opcją.

Kredyt dla właścicieli firm – najważniejsze szczegóły

Sięgając po nasze wsparcie, Klienci mają możliwość uzyskania kredytów dla
przedsiębiorców online z niskim oprocentowaniem, zaczynającym się nawet od 3%. Okres spłat rat wynosi maksymalnie 120 miesięcy. Istnieje również możliwość skorzystania z atrakcyjnej linii kredytowej – kredytu w rachunku bieżącym na 24 miesiące, gdzie odsetki naliczane są jedynie od faktycznie wykorzystanych środków (idealne rozwiązania dla utrzymania oraz poprawienia płynności finansowej). Po każdych 24 miesiącach istnieje
możliwość przedłużenia okresu posiadania linii kredytowej. Co więcej – jako że dążymy do uproszczenia wszelkich procedur, nie wymagamy od Państwa większego zaangażowania. To my zajmujemy się zdecydowaną większością formalności, dzięki czemu, starający się o szybki kredyt dla firm przez Internet Klient, może skupić się na tym, co dla niego najważniejsze – pracy nad swoją działalnością. Kiedy zgłosicie się Państwo do nas, otrzymacie własnego opiekuna, który zajmie się Waszą sprawą. Jego zadaniem jest zapewnienie merytorycznego wsparcia i doradztwa. Wsłuchując się w potrzeby konkretnej osoby, przygotowuje ofertę kredytu dla przedsiębiorców, jaka spełni określone kryteria – staramy się, by nasze propozycje były maksymalnie spersonalizowane. W porównaniu z zestawianiem kolejnych umów od banków to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy.

Zachęcamy do skorzystania z kredytów dla firm

Zaufało nam już wielu Klientów z najróżniejszych branż. Dzięki temu doskonale wiemy, na co zwracać uwagę przy sporządzaniu umów kredytu dla przedsiębiorców i innych przedstawicieli wolnych zawodów. Jeśli więc interesuje Państwa pozyskanie finansowania na cele prywatne lub swojej działalności i pragniecie zdobyć środki jak najszybciej – zachęcamy
do współpracy z Company Finance. Gwarantujemy, że z nami zdobędziecie upragnione pieniądze na najkorzystniejszych warunkach. W przypadku pytań, dotyczących prezentowanej oferty – zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Prześlij nam swoje dane za pośrednictwem poniższego formularza, a my do Ciebie oddzwonimy.