Kredyt dla firm IT

Przez: company0 Komentarz

Kredyt dla firm IT


W trudnym, pandemicznym okresie, przedsiębiorcy musieli reagować szybko i Ci, których branża na to pozwalała, „uciekali” ze swoimi usługami i produktami do sieci. Przedsiębiorcy inwestowali w nowe strony www, reklamy swoich przedsiębiorstw jak i również pojedynczych usług czy towarów. Wzrost sprzedaży usług oferowanych przez firmy w branży IT był więce niż zauważalny. Szybki i preferencyjny kredyt dla firm IT pozwalał na rozwój działalności oraz przystosowanie nowych stanowisk pracy. Dzięki kredytom dla firm informatycznych, ich właściciele mogli i nadal mogą sprostać wciąż napływającym nowym zleceniom w atrakcyjnym dla klienta czasie. Kredyt dla informatyków charakteryzuje się nie tylko preferencyjnym warunkami, ale również minimum formalności i szybkością realizacji. Warto również nadmienić iż kredyt dla firm informatycznych, to również atrakcyjny sposób wyliczania zdolności kredytowej oraz dowolność przeznaczenia środków.

Rynek kredytowy


Z analiz firm finansowych wynika, iż od początku roku wzrasta zapotrzebowanie na kredyty dla firm. Po początkowych obostrzeniach wymagań, następuje stopniowe luzowanie wymagań stawianych kredytobiorcą, jak również zauważalny jest wzrost sprzedaży
wszelkich usług i towarów. Gospodarka budzi się z letargu, a dzięki atrakcyjnym kredytom dla przedsiębiorców widać chęć powrotu do normalności, przez inwestowanie i ciągły rozwój swoich firm. Przypominamy – Kredyt z gwarancją BGK dla firm to przede
wszystkim kredyt ratalny udzielany aż do 600.000 PLN z okresem spłaty do maksymalnie 120 miesięcy oraz elastyczny kredyt w rachunku bieżącym również do 600.000 PLN oraz 24 miesięcznym okresem udzielenia.

Kredyt z gwarancją spłaty Banku Gospodarstwa Krajowego


Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc w uzyskaniu kredytu dla firm z gwarancją spłaty BGK, ale nie tylko. Oferowane przez nas rozwiązania pozwolą Państwu nie tylko na otwarcie możliwości na nowe inwestycje, ale również na poprawę lub utrzymanie płynności finansowej w tych nadal trudnych czasach. Kredyt z gwarancją BGK to obecnie najlepsza forma kredytowania na rynku.

Podobne wpisy

Leave A Comment